» » » Маскувальна сітка - оберіг для воїнів ООС

Маскувальна сітка - оберіг для воїнів ООС

Категорiя: Про школу у ЗМІ, Виховуємо патріота

Маскувальна сітка - оберіг для воїнів ООС

Учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради разом з волонтерською організацією "Маскувальна сотня" протягом чотирьох років допомогають нашим воїнам ООС: плетуть маскувальні сітки, беруть активну участь у благодійних акціях, збирають продукти харчування, теплий одяг, трав'яні чаї, малюють малюнки, пишуть листи. відвідують поранених у військовому шпиталі.На даний момент учні школи вже завершують плести маскувальну сітку, яку передадуть на передову. Маскувальна сітка – це своєрідний оберіг для воїнів ООС, яка об’єднує людей, що допомагають армії. За допомогою нашої маскувальної сітки ми захищаємо та оберігаємо наших солдат від тих дій, які відбуваються на фронті. Кожен вузлик на сітці ми зав’язували з певними побажаннями для захисту наших солдат.