• Дата: 6-10-2018, 16:59
6-10-2018, 16:59

З Днем працівників освіти!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

З Днем працівників освіти!

5 жовтня  2018 р у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської пройшов святковий концерт для учителів школи, присвячений Дню працівника освіти. Учні та батьки привітали вчителів зі святом та подарували  їм святковий настрій та свій талант.Кожен проведений урок - це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. І в цей золотий осінній день учні побажалинашим вчителям завжди залишатися на тій педагогічної вершині, якої вони варті.

З Днем працівників освіти! З Днем працівників освіти!З Днем працівників освіти!З Днем працівників освіти!З Днем працівників освіти!З Днем працівників освіти!З Днем працівників освіти!З Днем працівників освіти!З Днем працівників освіти!З Днем працівників освіти!