» » » З Днем захисника України та українського козацтва!
  • Дата: 14-10-2018, 18:46
14-10-2018, 18:46

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

З Днем захисника України та українського козацтва!

З нагоди Дня захисника України 12 жовтня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулися патріотичні заходи. Діти, батьки та вчителі заздалегідь готувалися до свята. Напередодні свята вчителі нашої школи відвідали м. Запоріжжя  о. Хортиця та занурилися в історію козацтва, побували на виступі Січових козаків, послухали розповідь екскурсовода, отримали велике задоволення від побаченого та почутого. Протягом тижня діти малювали малюнки, виготовляли поробки військової техніки, плели маскувальну сітку, збирали речі та продукти харчування для воїнів ООС, готувалися до зустрічі наших захисників та волонтерів. Цей день розпочався у школі святковою лінійкою « З Україною у серці», на яку було запрошено почесних гостей: голову волонтерського загону « Маскувальна сотня» настоятеля Храму Трьох Святителей української автокефальної православної церкви отця Юрія, члена волонтерського загону « Маскувальна сотня» Космакову Людмилу та учасника ООС Бугаївського Ігоря Яковича . Діти поринули у атмосферу урочистості, патріотичності, святковості та із хвилюванням у серці згадували тих, хто загинув, захищаючи кордони України в наш час . Вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які загинули у кривавих протистояннях під час Революції Гідності та під час проведення антитерористичної операції на сході України.Також у цей день у школі пройшли єдині години спілкування « Ми роду козацького діти, землі української цвіт!» Протягом дня радувала погляд учнів, учителів та гостей школи виставка поробок військової техніки « Міць нескорених», яку діти власноруч робили для наших захистників, та виставка малюнків  «Славні козаки», яку підготували учні нашої школи для того, щоб передати на передову. Учні 7-Б класу разом з класним керівником Поповою М.І. та заступником директора з виховної роботи Шевченко А.І. відвідали етно- культурний комплекс « Херсонська світлиця» театралізований захід « Олешківська толока по-козацькі », на якому діти слухали українські народні пісні у виконанні Олешківського хору, брали участь у конкурсах, танцях, посмакували справжнім козацьким кулішем, відвідали виставку-музей українського одягу та приладдя, майстер- класи, зробили світлини напам’ять. І на завершення Дня українського козацтва у спортивній залі нашої школи пройшов захід «Козацькому роду нема переводу». Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці 9 –х класів показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки тішитися свідомості підростаючого покоління. Наші старшокласники показали під час змагань зі стрільби з пневматичної зброї високі результати. Так за результатами змагань у козацьких змаганнях І місце посів9-А клас , ІІ місце- 9-В клас та ІІІ місце 9-Б клас. За результатами змагань зі стрільби з пневматичної зброї І місце  посіла команда 11 класу та9-В класу,ІІ місце- 9-А класу та 10 класу. Учні нашої школи продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних руках та в їхніх серцях і душах.  Завершився день  привітальним подарунком для воїнів ООСвід  учнів, які долучився до благодійної акції « Допоможімо воїнам ООС Під час акції було зібрано багато теплих речей, продуктів харчування, гігієнічні засоби ,діти написали привітання зі святом  та побажання миру для наших воїнів, намалювали малюнки. Протягом тижня до Дня захисника України учні школи сплели  маскувальну сітку та зібрали багато пластикових кришечок для маскувальної сітки. Все це було передано до волонтерського загону « Маскувальна сотня»для воїнів ООС. Висловлюємо величезну вдячність дітям, батькам, вчителям школи за добрі серця та бажання  допомогти.  Зі святом Вас, справжні герої України!