» » » Вітаємо учасників Кубка Президента України з футболу

Вітаємо учасників Кубка Президента України з футболу

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо учасників Кубка Президента України з футболу

13 жовтня у  Херсоні на стадіоні СК « Освіта» пройшов Кубок Президента України з футболу, в якому брали участь вихованці гуртка з футболу під керівництвом тренера Володіна В.В., учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№ 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Власюк Максим, Омельченко Егор, Губа Іван, Гречишкін Егор, Мухін Андрій , Коршок Тимофій. Збірна команда посіла ІІ місце. Головним захисником було визнано учня нашої школи Власюка Максима  (учня 4-Б класу) , якого нагородив Президент  України  Порошенко П.О., який був присутній на змаганнях. Вітаємо нашу збірну команду з перемогою та бажаємо подальших перемог на футбольному полі!