» » » Вітаємо переможниць конкурсу «UKR DENCE CUP 2018»!
  • Дата: 5-11-2018, 20:37
5-11-2018, 20:37

Вітаємо переможниць конкурсу «UKR DENCE CUP 2018»!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможниць  конкурсу «UKR DENCE CUP 2018»!

5 листопада у місті  Харкові відбулися  змагання зі спортивного бального танцю «UKR DENCE CUP 2018», в яких брали участь учениці  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованці хореографічного гуртка бального танцю «Адеона»  Погрибняк Діана  та Гайдамака Єлизавета, які посіли І місце у категорії Соло Ювенали 2 школа. Вітаємо наших маленьких зірочок та керівника хореографічного гуртка  Лозовську Юлію з перемогою та бажаємо нових перемог на танцполі!

Вітаємо переможниць  конкурсу «UKR DENCE CUP 2018»!