• Дата: 16-11-2018, 20:54

День толерантності

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День толерантності

16 листопада у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради було проведено День толерантності.План проведення дня був насичений та різноманітний. Робота  була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, підвищення настрою учнів. Упродовж дня  всі учні школи брали активну участь в заходах, які  змінювали один одного. У холі першого поверху була виставка проектів «Кодекс толерантного учня» серед учнів 8-9 класів та   « Емблема толерантності» серед учнів 5-7 класів.На перервах учні активно брали участь у  створенні колажу"Букет толерантності", де всі бажаючі писали на пелюстках риси толерантних людей і прикріпляли пелюстки до квітки. А з учнями 5-6 класів проводилася гра « Знайди посмішку» . Для учнів 7 класу  шкільні медіатори  провели Коло « Ми разом. Ми толерантні!» . У школі  була розміщена скринька бажань «Ліки для душі», в яку кожен бажаючий міг написати про "наболіле" або навпаки поділитися радістю. Також цього дня у всіх класах пройшли години спілкування «Добро починається з тебе» ( 1-4 кл) « Як долати агресію та бути толерантними» ( 5-8кл.), « Толерантність у сучасному світі!» (9-11 кл.) Дані заходи сприяли поглибленню знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття, вміння виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, набуття навичок толерантної поведінки і вмінь висловлювати власну думку та власну позицію, розвитку комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного.