• Дата: 20-11-2018, 20:34
20-11-2018, 20:34

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Всесвітній День Дитини!

Немає нічого дорожче, краще і бажанішим в цьому світі, ніж наші діти. Вони приносять в наше життя радість, щастя,  гармонію.  Діти вчать нас життєвої мудрості, дарують нам сенс у житті, живлять нас силою і енергією. Діти ніколи не припиняють бути цікавими, навіть коли самі стають дорослими, і постійно потребують любові і розуміння. Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку, особливо якщо порушуються права дітей, утискаються їхні інтереси і навіть завдається шкода здоров’ю. Тому щорічно 20 листопада в більшості країн проходить велика кількість благодійних акцій та заходів, які спрямовані на підвищення рівня добробуту дітей, захисту їхніх прав, усвідомленості населення щодо наявних проблем. І наша Херсонська спеціалізована школа №27 не залишилась осторонь і долучилися до відзначення Дня дитини .На засіданні учнівського самоврядування учні школи запропонували влаштувати у цей день благодійну акцію « Поділись добром», до якої долучилися учні, батьки та вчителі школи. Діти збирали настільні ігри, розвивальні ігри, іграшки для хворих дітей Херсонської обласної лікарні .З великим задоволенням діти брали участь у акції. Завтра учнівський парламент разом з усіма бажаючими відвезуть подарунки дітям у лікарню. Ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і дуже приємно усвідомлювати, що наші діти мають добре серце, вміють співчувати ближньому та прийти на допомогу кожному, хто її потребує. Вітаємо дітей та всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Зі святом Вас, і нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!
Всесвітній День Дитини!Всесвітній День Дитини!