• Дата: 20-11-2018, 20:37
20-11-2018, 20:37

Школа №27 зустрічає гостей ГО «Ла Страда - Україна»!

Категорiя: Соціально-психологічна служба, Учнівське самоврядування

Школа №27 зустрічає гостей ГО «Ла Страда- Україна»!

20 листопада до Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  з моніторинговим візитом  завітала голова департаменту ГО «Ла Страда - Україна» Андрєєнкова В.Л. Школа, яка  співпрацює з ГО «Ла Страда - Україна» з 2015 року і є центром Медіації, представила звіт практичного психолога , медіатора  ГО « Ла Страда- Україна» Кравчук О.В. про проведені заходи та ефективність роботи шкільної служби порозуміння. До заходу долучилися практичні психологи області. Учениці школи, медіаторки  провели презентаційне заняття для майбутніх медіаторів та показали , що  цінним є не лише врегулювання конфліктів, а виховання культури порозуміння серед учнів, формування довірливої атмосфери, за якої навчання є ефективним, зменшення самого підґрунтя для виникнення та загострення конфліктних ситуацій. Зустріч пройшла у теплій атмосфері та порозумінні. Школа продовжує співпрацю з ГО «Ла Страда- Україна».

Школа №27 зустрічає гостей ГО «Ла Страда - Україна»!Школа №27 зустрічає гостей ГО «Ла Страда - Україна»!Школа №27 зустрічає гостей ГО «Ла Страда - Україна»!Школа №27 зустрічає гостей ГО «Ла Страда - Україна»!

Школа №27 зустрічає гостей ГО «Ла Страда - Україна»!