• Дата: 21-11-2018, 22:02
21-11-2018, 22:02

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Революції Гідності 2014 р. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку, досягнення гідного рівня життя. Наша  шкільна родина разом зі всією Україною відзначала День Гідності та Свободи. У холі школи була розташована композиція, яка вшановує пам’ять героїв, що виборювали свободу нашого народу. У класах проведені виховні години та години спілкування на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс малюнків на тему: «Ми – діти України», кінолекторії з переглядом документальних фільмів: ”Шлях до свободи”, ”Революція Гідності – Майдан”, "Небесна сотня”. Молодь ділилась своїми думками про сучасну історію нашої країни, про важливість власного внеску в розвиток рідної держави. Відзначаючи День Гідності та Свободи, діти  сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України.

День Гідності та СвободиДень Гідності та СвободиДень Гідності та СвободиДень Гідності та СвободиДень Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи