• Дата: 23-11-2018, 22:26

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

День памяті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

23 листопада у  Херсонській спеціалізованій школі №27 було проведено ряд заходів, присвячених  Дню пам’яті жертв Голодомору, з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ. У холі школи було оформлено інформаційний стенд « День пам’яті жертв Голодомору». У кожному класі проведено  виховні години та години спілкування, приурочені цим подіям: «Скорботна пам'ять поколінь», « Страшні роки моєї України»; оформлено тематичну виставку літератури в бібліотеці « Голодомор мовою фактів». Було проведено загальношкільну лінійку  – реквієм «Свічка Пам’яті» , де діти поринули в історію та відчули весь трагізм тих подій. Під час проведення лінійки звучали записи класичної музики «Реквієм» Моцарта, діти декламувалися вірші , була представлена  документальна хроніка  « Голодомор в Україні». Вшановуючи пам'ять жертв голодомору, діти запалили свічку скорботи. Ми – українці, ми – патріоти нашої незалежної держави, ми, як єдина нація, повинні жити життям усієї держави, і  в години радості, і в години трагічного смутку. Цим ми сильні, цим ми вірні історичній пам’яті нашого народу, цим ми впевнено дивимося у майбутнє. Тому, завтра, 24 листопада, о 16-ій годині ми всі доєднаємося до загальнодержавної хвилини мовчання і запалимо свічку пам’яті у вікнах своїх осель на знак вшанування невинно загиблих наших нащадків .І нехай цей вогник зігріє душі усіх померлих, а для нас буде одвічним символом пам’яті і осяйним променем майбуття!