• Дата: 30-11-2018, 21:16

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Вітаємо шкільну команду КВК

«Палата №27»

29 листопада 2018 року  відбувся відбірковий тур ХІІІ сезону міжшкільного чемпіонату КВКДесять шкільних команд змагалися за право бути у півфіналі гри. Серед них команда учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської мііської ради «Палата 27»,  яка гідно виступила у відбірковому турі та посіла ІІІмісце .Команда, яка в минулому році обновила свій склад та стала переможцями гри, посівши  у фінальній грі ХІІ сезону ІІІ місце, дуже перспективна , креативна, артистична. Вітаємо нашу команду  « Палата 27»  та педагога організатора Попову М.І. та Іванько Аліну з перемогою і бажаємо успіхів у півфінальній грі!

Вітаємо шкільну команду КВК «Палата №27»Вітаємо шкільну команду КВК «Палата №27»