• Дата: 5-12-2018, 21:26
5-12-2018, 21:26

Міжнародний день волонтера у школі!

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

Міжнародний деньволонтера у школі!

Міжнародний день волонтера у школі!

Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої  допомоги окремих добровольців та волонтерських організацій  потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені, хворі діти та діти –інваліди.Не залишились осторонь  учні, батьки та вчителі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, які в цей день долучилися до благодійної акції « Допоможімо воїнам ООС» :збирали продукти харчування, речі, плели маскувальні сіткі, писали листи, вірші « Вірш героям ООС» , малювали малюнки « Малюнок на фронт».

5 грудня у школі відбулася  урочиста лінійка, присвячена Дню волонтера, на яку було запрошено отця Юрія Курило, настоятеля храму Трьох святителей української православної автокефальної церкви,  голову волонтерського загону «Маскувальна сітка» та волонтерів волонтерського загону. Приємно всіх нас вразила ця зустріч, на якій учні та батьки з уст волонтерів змогли дізнатися багато цікавого про їх нелегку працю, про відважних людей нашого міста, які підтримують українських солдат у нелегкий час для України. На урочистому заході голова  волонтерського загону передав слова вдячності від військових з передової   директору школи Мітковській Ірині Анатоліївні, педагогічному колективу та учням школи, які протягом чотирьох років  допомагають воїнам ООС , плетуть маскувальні сітки.

Діти привітали волонтерів зі святом та подарували їм слова вдячності, душевні пісні, квіти за їхню нелегку працю. Ця зустріч надихнула всіх на нові благодійні справи, сприяла підвищенню мотивації до волонтерської діяльності нашої шкільної волонтерської організації під керівництвом учнівського самоврядування. Також наша школа взяла участь у  онлайн-конкурсі на кращу волонтерську роботу шкільного органу дитячого самоврядування «Я Волонтер», який проводиться комісією з питань культури та духовного розвитку Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради. Отже, волонтерська  робота у нашій школі триває і надалі.