• Дата: 11-12-2018, 20:48

Профорієнтація

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Профорієнтація

Учні старших класів потребують розширення, поглиблення та систематизації знань про професії, отриманих в процесі навчальної діяльності. У зв’язку з цим основними напрямами профорієнтаційної роботи з учнями є: професійна просвіта, професійне виховання, професійна діагностика та професійна консультація учнів. У зміст професійного виховання входить формування та розвиток в учнів стійких професійних інтересів до тієї чи іншої професії. Тому  така робота проводиться у нашій школі постійно. 10 грудня до Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  завітали представники Херсонського професійного суднобудівного ліцею, які ознайомили старшокласників з умовами вступу у навчальний заклад, з робочими професіями «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Електрозварник ручного зварювання». 11 грудня учні школи 10-11 класів під керівництвом класного керівника Манько І.М. завітали до та Херсонського ліцею зв’язку поліграфії та взяли участь у майстер-класі, ознайомилися з робочими професіями «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування» , «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЕВМ» та інші. Головне треба зробити правильний вибір, адже правильний вибір навчального закладу і майбутньої професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

ПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяПрофорієнтаціяскачать dle 10.1русский торрент трекер