» » » Святий Миколай завітав до нашої школи!
  • Дата: 19-12-2018, 21:23
19-12-2018, 21:23

Святий Миколай завітав до нашої школи!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Святий Миколай завітав

до нашої школи!

19 грудня до Херсонської спеціалізованої школи №27 завітав  Святий Миколай Чудотворць, тож в цей день діти  з нетерпінням чекають цього гостя до себе з подарунками. Щоб принести іскорку казковості, порадувати дітей і привітати їх з цим прекрасним святом, учні 5-х класів разом з класними керівниками та батьками підготували справжню зустріч – концерт: діти  співали, танцювали, грали на музичних інструментах,  відгадували загадки , читали вірші- усі розкривали свої таланти. А які чудові костюми приготували діти разом із батьками на це свято! А які шедеври створили учні нашої школи, виготовляючи креативні ялинки! Миколаю дуже сподобалося  свято, і сьогодні він кожному подарував подарунок. Велика подяка учням 5-х класів, батькам та класним керівникам 5-х класів Світюковій С.Г., Гавенко Л.О. , Бойко В.І. за чудове свято та всім учням, які взяли участь у  виготовленні ялинок!

Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!Святий Миколай завітав до нашої школи!

Святий Миколай завітав до нашої школи!