• Дата: 5-02-2019, 07:56

День безпечного Інтернету

Категорiя: Шкільні свята, Безпека життєдіяльності школярів

День безпечного Інтернету

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім'ї. Сьогодні все більше дітей користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор. З розширенням можливостей в онлайні зростають і ризики. Що може статися в реальному житті через безтурботну віртуальну поведінку? Чи знають про це діти? Чи знають про це батьки? Чи усвідомлюють необхідність навчання не просто використання Інтернету, але й можливостям уникнути небезпечних ситуацій? Ці та інші питання піднімалися у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради 5 лютого, який оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету. В учнівських колективах в цей день проводилися години спілкування на тему: «Безпека в Інтернеті», «Ми – за безпечний Інтернет», «Інтернет очима дітей», а також проходили  ігрові заняття  з використанням різних інтерактивних форм, зокрема брейн-ринг між 4 –ми класами «Безпека в Інтернеті». Їх мета – розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх домогтися засвоєння учнями правил безпечної роботи в Інтернеті; навчитися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в Інтернеті; мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі; виховувати інформаційну культуру дітей.

День безпечного ІнтернетуДень безпечного ІнтернетуДень безпечного ІнтернетуДень безпечного ІнтернетуДень безпечного ІнтернетуДень безпечного Інтернету