• Дата: 19-02-2019, 22:14
19-02-2019, 22:14

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

19 лютого у Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках Тижня профорієнтації  відбулася зустріч учнів з представниками  Професійно-морського ліцея Херсонської державної морської академії, які ознайомили учнів з різними професіями: електрогазозварник, корпусники, токар, столяр, ткач, моторист - рульовий, моторист - матрос, електро - радіомонтажник судна, бортпровідник, офіціант - бортпровідник, кухар судновий. Враховуючи потреби часу і попит на ринку праці, на додаток до існуючих були відкриті професії, з якими теж ознайомили наших учнів: кухар - матрос, бармен, офіціант, адміністратор. Учням школи продемонстрували майстер - класи щодо сервіровки  стола , роботи офіціанта, бармена, кухара. Також діти змогли себе спробувати у виготовленні випічки, виробів з тіста, спробували в'язати морські вузли. Діти з великим задоволенням брали участь у майстер- класах.  Ці заходи  були дуже цікавими та корисними для багатьох учнів нашої школи.

Апрель 2021 (10)
Март 2021 (43)