• Дата: 21-02-2019, 22:40
21-02-2019, 22:40

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

21 лютого  у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради - четвертий  день Тижня профорієнтації, присвячений професіям « Людина – знакова система».У цей день у школі пройшла вікторина      « Віртуальна реальність», присвячена різноманітним професіям, години спілкування «Моя майбутня професія», на яку було запрошено представників з Херсонського обласного центру зайнятості,  години волонтера « Я пізнаю світ професій», де учні старших класів у ігровій формі знайомили учнів молодших класів про різноманітність та особливість професій. Учні 8 класів відвідали Музей комп’ютерної техніки у ХДУ, де учні окрім комп’ютерів 1980-х та 1990-х років ознайомилися з такими  експонатами як друкарські машинки, проектори, відео- та музичні програвачі, різноманітна обчислювальна техніка. А у холі школи розмістилися наші гості -представники Вищого професійного училища №2, які ознайомили учнів школи з будівельними професіями: слюсар, штукатур, столяр, верстатник деревообробних верстатів, муляр. Вихованці  Вищого професійного училища №2 продемонстрували для учнів школи майстер – класи, ознайомили з дерев’яними виробами, які вони виготовили. Діти мали змогу спробувати власноруч покласти цеглу, керамічну плитку, шліфувати цеглу. З великим задоволенням спробували себе у ролі будівельника як хлопці, так і дівчата. Кожен вид роботи для учнів школи був дуже цікавим та пізнавальним.

Сентябрь 2020 (31)
Август 2020 (4)