• Дата: 21-02-2019, 23:29

Герої не вмирають!

Категорiя: Виховна робота » Виховуємо патріота

Герої не вмирають!

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

19-20 лютого з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27пройшли  години спілкування, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні «День пам’яті Небесної сотні», «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні». Для учнів старших класів пройшов кінолекторій. А учні 5- А класу  разом з класним керівником Світюковою С.Г. вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання  та покладанням квітів біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні. Завдяки цим заходам діти не лише зрозуміли, хто такі патріоти, а й своєю дитячого душею відчули біль матерів, що втратили своїх дітей, котрі в пам’яті нащадків житимуть вічно!

Герої не вмирають!Герої не вмирають!Герої не вмирають!Герої не вмирають!Герої не вмирають!Герої не вмирають!скачать dle 10.1русский торрент трекер

Сентябрь 2020 (31)
Август 2020 (4)