• Дата: 22-02-2019, 16:30
22-02-2019, 16:30

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Учнівське самоврядування, Виховуємо патріота

Всеукраїнська школа МИРотворчості

З 18 по 20 лютого у Міжнародному науково-дослідницькому комплексі MANLAB.CAMP (м.Київ) проходив І етап школи МИРотворчості, який об’єднав учнів з усієї країни. Навчання відбувалось за міжнародною програмою «Альтернатива насильству». Організували таке навчання для підлітків Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» і Благодійною фундацією «Діти надії та любові».

Охочих потрапити у школу було чимало: більше 260претендентів, але обрали тільки 16, серед яких ученицю 9-го класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 Баранюк Катерину. Така кількість учасників пояснюється тим, що проект передбачає тренінги у невеликому колі слухачів, де формується максимальне розуміння.Всеукраїнська школа МИРотворчостіВсеукраїнська школа МИРотворчості

Метою проекту є зниження рівня насильства у навчальних закладах через освіту старшокласників, яка дає змогу засвоїти методи ненасильницької взаємодії. Тому важливо було обрати тих підлітків, у яких є бажання вчитися спілкуватися, налагоджувати стосунки, творчо підходити до вирішення конфліктів.

Школа МИРотворчості передбачає три етапи навчання, у березні пройдуть ще два. Результатом проекту має стати те, що всі учасники оволодіють необхідними знаннями і техніками для того, щоб уже самим проводити тренінги і впроваджувати схоже навчання у навчальних закладах свого міста, району, області, створюючи нові МИРотворчі осередки і будуючи демократичне суспільство, починаючи зі шкільного середовища.

Сентябрь 2020 (31)
Август 2020 (4)