• Дата: 22-02-2019, 21:29

Тиждень профорієнтації

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

22 лютого у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбувся останній день  Тижня профорієнтації, який присвячений професіям « Людина – людина» і був не менш насиченим подіями.  В цей день до школи завітали представники ХВПУСД №10.Наші гості мали можливість ознайомити учнів школи із професіями училища, показати майстер-класи з перукарських, манікюрних, візажних, швейних робіт,  переглянути виступи дизайн-студії "Силует", створених майбутніми кравцями. З великим задоволенням учні школи  були моделями майбутніх візажистів та перукарів. Усі дівчата вишукались у довженну чергу, тому що  хотіли мати неперевершену зачіску та незрівнянний макіяж. ЗакриттяТижня профорієнтації відбулося на урочистій лінійці, на яку було запрошено гостей- представників навчальних закладів, які протягом Тижня були учасниками наших заходів, це  і Професійно-технічне училища №3,і Вище професійне училище №2, і Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну, Херсонське музичне училище, ліцей харчової промисловості. Учні  школи в ігровій формі представили глядачам різноманітний світ професій, переодягнувшись у будівельників, лікарів, стюардес , поліцейських, мулярів, моряків, та продемонстрували свої таланти. А наостанок ми змогли насолодиться дефіле моделей Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну, які продемонструвати колекцію модного одягу  та зачісок.  І завершився Тиждень профорієнтації підведенням підсумків та нагородженням активних учасників школи .Адміністрація школи №27 висловлює щиру подяку представникам професійних навчальних закладів, які брали участь у Тижні профорієнтації.  Отже, ці заходи були  актуальні та корисні для наших учнів, тому що вибір майбутньої професії - це досить серйозний і відповідальний крок у житті кожного з них!