» » » Вітаємо переможців Регіонального турніру з прикладного рукопашного бою

Вітаємо переможців

Регіонального турніру

з прикладного рукопашного бою

23 лютого відбувся  Регіональний турнір з прикладного рукопашному бою, у якому брали участь 4 команди загальною кількістю  80 спортсменів, серед який були і спортсмени Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованці гуртка з прикладного рукопашному бою обласного спортивного клубу «СКИФ». За результатами голосування журі І місце виборола  команда Херсонського обласного спортивного клуба «СКИФ».Кожен спортсмен команди показав індивідуальні результати. Дуже приємно, що учні школи, незважаючи на те, що вперше беруть участь у таких змаганнях, показали високий результат: Ярема Микита –  І місце ,Чоконар Євген- ІІ місце, Гвоздьов Артур- ІІ місце, Петров Тимофій – ІІІ місце.Вітаємо переможців турніру та їх тренерів Кутафіна Михаїла і Бутенка Г.А. та бажаємо їм нових перемог!

Вітаємо переможців Регіонального турніру з прикладного рукопашного бою