» » » Вітаємо шкільну команду КВК « Палата №27 »
  • Дата: 28-02-2019, 21:34
28-02-2019, 21:34

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Учнівське самоврядування

Вітаємо шкільну команду КВК

« Палата №27 »

Вітаємо шкільну команду КВК « Палата №27 »

28 лютого  відбувся півфінал  ХІІІ сезону міжшкільного чемпіонату  КВК . Сім шкільних команд, які пройшли відбірковий тур, змагалися за право бути у фіналі гри. Серед них команда учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської мііської ради «Палата №27»,  яка пройшла відбірковий тур та гідно виступила у півфіналі ХІІІ сезону міжшкільного чемпіонату КВК і посіла ІІІ місце. Команда нова, але дуже перспективна , креативна, артистична. Діти отримали  Диплом управління освіти Херсонської міської ради та солодкий подарунок Вітаємо нашу команду   Польовий Вікторію, Смоленського Євгена, Халімончук Нікіту, Даюб Надію, Волошановського Нікіту, Музику Кирила та її керівника  педагога організатора Попову М.І. з перемогою та бажаємо успіхів у фіналі гри!

Вітаємо шкільну команду КВК « Палата №27 »Вітаємо шкільну команду КВК « Палата №27 »Вітаємо шкільну команду КВК « Палата №27 »Вітаємо шкільну команду КВК « Палата №27 »