• Дата: 28-02-2019, 20:37
28-02-2019, 20:37

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців змагань з шахів!

Шахи - це не просто гра, а інтелектуальне проведення часу. Ця дивовижна, найдавніша гра особливо багато радості і задоволення приносить дітям, розширює їх кругозір, вчить думати, бути уважним, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати, розвиває винахідливість і логічне мислення. І діти нашої школи з великим задоволенням беруть активну участь у змаганнях, показуючи високі результати інтелектуальної гри.

28 лютого на базі Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів та шашок відбулися змагання міського етапу Спартакіади з шахів серед учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти м. Херсона, у яких взяла участь команда учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованці гуртка з шахів та посіла ІІ місце. Вітаємо нашу команду: Оводовського Івана, Чертських Олега, Демченкова Владислава, Постриган Поліну  та їх керівників Іжина А.Г іРезнікову Е.В. з перемогою та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях!

Вітаємо переможців змагань з шахів! Вітаємо переможців змагань з шахів!Вітаємо переможців змагань з шахів!Вітаємо переможців змагань з шахів!