• Дата: 25-02-2019, 19:11

Зустріч зі шкільними офіцерами поліції

Категорiя: Виховна робота » Безпека життєдіяльності школярів

Зустріч зі шкільними офіцерами поліції

Діти – наше майбутнє, а їх правове виховання – запорука свідомого суспільства. Із 1 січня стартував експеримент «Шкільний офіцер поліції». До спільної ініціативи Міністерства внутрішніх справ і Міністерства освіти і науки долучилися загальноосвітні навчальні заклади міста Херсона. Створення гармонійного та безпечного середовища у школі – це одне із завдань програми «Шкільний офіцер поліції». Її запровадження сприятиме підвищенню ефективності навчального процесу, розв'язанню конфліктів серед учнів. Метою також є: вирішення проблем підліткової і дитячої злочинності, профілактика правопорушень. До кожної школи закріплено шкільного офіцера поліції. У Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради є також шкільний офіцер поліції Управління патрульної поліції в Херсонській області - Клімова Алла Віталіївна, яка завітала до нашої школи, познайомилася з адміністрацією школи, педагогічним колективом та учнівською молоддю. Шкільним офіцером поліції були висвітлені питання відповідальності неповнолітніх та їх батьків за адміністративні правопорушення та кримінальні злочини, питання булінгу: попередження, види, відповідальність. Дітям роз’яснили поняття адміністративної та кримінальної відповідальності, говорили про те, які наслідки може мати їхня погана поведінка, якщо вона стане системою і в дорослому житті. Особливо на школярів справило враження, що за їхні витівки батьки можуть заплатити штраф.

Такі зустрічі з молоддю – це ефективний спосіб профілактики правопорушень та формування активної громадянської позиції молоді.
Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам цих служб за співпрацю та високий професіоналізм.
Сподіваємося, що наші зустрічі будуть організовуватися суто на упередження правопорушень у школі.

Зустріч зі шкільними офіцерами поліції  Зустріч зі шкільними офіцерами поліції  Зустріч зі шкільними офіцерами поліції  Зустріч зі шкільними офіцерами поліції  скачать dle 10.1русский торрент трекер