» » » День Кольорової творчості у школі №27
22-03-2019, 20:19

Категорiя: Шкільні свята, Учнівське самоврядування

День Кольорової творчості у школі №27

Сьогодні у початковій школі  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради День Кольоровоїтворчості під девізом « Сім кольорів краси й надії, в них наші задуми та мрії». У цей день кожен клас обирав для себе улюблений колір та тематику: перші класи обрали синій колір та тему « Пригоди крапельки», другі класи зелений та помаранчевий і тему « Будем ми природі другом», « Мандруємо Україною»; треті класи- червоний та тему   « Що означає бути людиною » , а четверті класи віддали перевагу жовтому « Сонячний Великдень», коричневому « Майстерня « З ароматом кави» та фіолетовому « Фіалковий день дружби». Відповідний колір був присутній у одязі, в елементах декору, у дитячих виробах та навчальних матеріалах. Діти дізнавалися нові цікаві речі про кольори, працювали активно, творчо та креативно; вчилися краще пізнавати себе та навколишній світ. З великим задоволення до творчої майстерні долучилися і батьки учнів, які склали творчий тандем разом зі своїми дітьми. Клас був наповнений повітряними кульками, дитячими поробками , сюрпризами, добротою, посмішками. А найголовніше , що це дуже зацікавило дітей та батьків.

День Кольорової творчості у школі №27

День Кольорової творчості у школі №27День Кольорової творчості у школі №27День Кольорової творчості у школі №27День Кольорової творчості у школі №27скачать dle 10.1русский торрент трекер