» » » Вітаємо переможниць конкурсу «Технологія конструювання і моделювання одягу»!
  • Дата: 21-03-2019, 22:54
21-03-2019, 22:54

Вітаємо переможниць конкурсу «Технологія конструювання і моделювання одягу»!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможниць конкурсу

«Технологія конструювання і моделювання одягу»!

Вітаємо переможниць конкурсу «Технологія конструювання і моделювання одягу»!

20 березня на базі Херсонського міського центру науково- технічної творчості учнівської молоді відбувся відбірковий етап міського конкурсу « Технологія конструювання і моделювання одягу», у якому взяли участь учениці 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27, вихованці шкільного гуртка моделювання одягу « Лекало» Белоус Юлія та Голубенко Аміна,та посіли І місце.Дівчата працювали злагоджено, професійно. За певний термін, який був відведений для роботи, наші майстрині зробили шедевр та першими здали роботу. Професійне журі високо оцінило роботу учениць. Щиро дякуємо дівчатам та керівнику гуртка « Лекало» Свірідоновій Оксані Сергіївні за професіоналізм та підготовку своїх вихованців. Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та нових перемог! Молодці!