• Дата: 9-03-2019, 20:33
9-03-2019, 20:33

Категорiя: Шкільні свята, Учнівське самоврядування

День без занять!

7 березня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради пройшов День без занять, який  було започатковано у нашій школі вперше. У цей день діти прийшли до школи без підручників, кожен клас обирав для себе тематику, над якою творчо працювали у групах: « У дружбі- сила»,, « Ми вчимося дружити»,, « Сила добра», «Твори добро»,» Ми збережемо Херсон»,» Толерантність»,» Зупинимо булінг», « Способи розв’язання конфлікту», «Stop buling.Потім діти, обговорив тему, визначив основні питання, творчо оформлювали спільні проекти .Кожен клас презентував свої проекти, над якими працювали активно, творчо та креативно. З великим задоволенням представляємо роботи наших талановитих учнів.

День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!День без занять!