• Дата: 4-04-2019, 11:58
4-04-2019, 11:58

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців відбіркового етапу обласного огляду-конкурсу

«Таврійський барвограй»!

3 квітня в актовій залі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради відбувся відбірковий етап обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй», в якому взяли участь учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради: ансамбль сучасного танцю «Dеns Life» (керівник  Тарабарова Г.В.) з  номером « Слова» та вихованці студії спортивного бального танцю « Адеона » (керівник Лозовська Ю.І.) із хореографічним номером « Пристрасне танго». За результатами  огляду-конкурсу журі визначило переможців у кожній номінації. Вітаємо наших переможців відбіркового етапу обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй» та бажаємо творчих успіхів і нових перемог у гала- концерті!