• Дата: 16-04-2019, 20:22
16-04-2019, 20:22

День екологічних знань

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Сьогодні 16.04.2019 року в Херсонській спеціалізованій школі I-III ступенів  №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради в рамках місячника екології проходив День екологічних знань. Він  став святом любові та турботи за наш спільний дім та покликаний об’єднати всіх людей у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна і має потребу в турботі й захисті.

У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища. Учні нашої школи та вчителі  природничих наук провели ряд заходів, спрямованих  на формування екологічної свідомості. Цікаво пройшов екологічний квест, де діти змогли застосувати власні знання, кмітливість, проявити командний дух, а головне - набули досвід корисних екологічних звичок.

Учні 7-х та 8-х класів взяли участь в еколанчі на якому були присутні гості – головний спеціаліст відділу заповідної справи та біоресурсів департаменту екології Херсонської обласної  державної адміністрації Сломінська Вікторія Володимирівна та головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами департаменту екоогії Пуляєва  Галина Юріївна. Під час еколанчу було обговорено екологічні проблеми Херсонщини та запропоновано шляхи їх розвязання.

Цікавою була виставка домашніх улюбленців, під час якої діти могли познайомитися з домашніми тваринками та дізнатися про них багато цікавого. Кожен учасник розповідав про догляд за своїм улюбленцем, про його характер, цікаві випадки з життя. Особливо сподобалася виставка учням початкової школи.

День екологічних знань надихнув шкільну громаду  на подальшу роботу по захисту навколишнього середовища, вирішення екологічних проблем нашого міста, України та всієї планети.

День екологічних знаньДень екологічних знаньДень екологічних знаньДень екологічних знань

День екологічних знань