» » » Міський конкурс музично - виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії »
  • Дата: 10-04-2019, 23:58
10-04-2019, 23:58

Міський конкурс музично - виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії »

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Міський конкурс музично- виконавської майстерності

«Зіркова юність Таврії »

9 квітня на базі Херсонського музичного училища було проведено міський конкурс музично-виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії» У конкурсі брали участь учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, які виконували музичні твори за чотирма номінаціями: солісти-інструменталісти, інструментальні ансамблі, колективи народних інструментів, вокально-інструментальні ансамблі. У цьому  конкурсі взяли участь вихованці музичних гуртків Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27, які показали блискучий результат та отримали перемогу у різних номінаціях. Журі конкурсу визначили переможців, серед яких були учні нашої  школи № 27. Так  у номінації «Струнні інструменталісти»   ансамбль гітаристів - І місце, Безкревний Владислав – ІІ місце, Касімов Кіріл – ІІІ місце ( керівник  ЮровОлександрОлександрович) ,у номінації «Інструментальні ансамблі»  ансамбль скрипалів « Чарівний смичок» - І місце ( керівник Карбовніченко Тетяна Борисівна).

Вітаємо наших переможців та бажаємо творчих успіхів!

Май 2022 (1)
Апрель 2022 (2)