» » » Вітаємо переможців міського етапу обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй»!
  • Дата: 11-04-2019, 00:00
11-04-2019, 00:00

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

10 квітня в актовій залі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради відбувся  міський етап обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй», в якому взяли участь учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 ансамблю сучасного танцю ««Dаnсe centre Dаnсе life» (керівник Тарабарова Галина) із хореографічним номером « Слова» та посіли ІІ місце. Вітаємо наших переможців та бажаємо творчих успіхів і нових перемог! Молодці! Пишаємося вами!

Вітаємо переможців міського етапу обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй»!Вітаємо переможців міського етапу обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй»!

Май 2022 (1)
Апрель 2022 (2)