• Дата: 16-04-2019, 21:15
16-04-2019, 21:15

День екологічних знань у школі №27!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День екологічних знань у школі №27!

День екологічних знань, який проходив 16 квітня  в рамках місячника екології,  став для учнів Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 святом любові та турботи за наш спільний дім. Він покликаний об’єднати всіх людей у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна і має потребу в турботі й захисті.

Учні нашої школи та вчителі  природничих наук провели ряд заходів, спрямованих на формування екологічної свідомості. Цікаво пройшов екологічний квест, де діти змогли застосувати власні знання, кмітливість, проявити командний дух, а головне - набули досвід корисних екологічних звичок. Учні 7-х та 8-х класів взяли участь в еколанчі « Земля не належить нам - ми належимо Землі», на якому були присутні гості: головний спеціаліст відділу заповідної справи та біоресурсів департаменту екології  Херсонської обласної  державної адміністрації Сломінська ВікторіяВолодимирівна та головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами департаменту екологіїПуляєва  Галина Юріївна. Під час еколанчу обговорювалися екологічні проблеми Херсонщини та  шляхи їх розв’язання. Дуже цікавою була виставка домашніх улюбленців, на яку учні школи принесли своїх тваринок (різні породи собачок, котів, шиншил, хом’яків, папуг, равликів, рибок). Кожен учасник захопливо розповідав про догляд за своїм улюбленцем, про його характер, цікаві випадки з життя. Діти, вчителі та батьки з великим задоволенням знайомилися з домашніми тваринками, дізналися про них багато цікавого, спостерігали за їхньою поведінкою. Було дуже цікаво і дітям , і дорослим.

День екологічних знань надихнув шкільну громаду  на подальшу роботу по захисту навколишнього середовища, вирішення екологічних проблем нашого міста. Велика подяка учням школи та учителям природничих наук за організацію й участь у заходах Дня екологічних знань! Молодці!

Январь 2022 (10)
Декабрь 2021 (22)