• Дата: 26-04-2019, 20:06
26-04-2019, 20:06

Вітання з Великоднем воїнів ООС!

Категорiя: Учнівське самоврядування, Виховуємо патріота

Вітання з Великоднем воїнів ООС!

Вітання з Великоднем воїнів ООС!

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Мабуть, тому в ці квітневі дні більшості людей хочеться бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного,тому у цей святковий день люди бажють всім добра, здоров`я, миру, процвітання. І саме напередодні таких чудових днів 26 ківтня учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27  вже котрий рік поспіль долучилися до благодійної акції « Пасха для солдата » учні, педагоги та батьки школи зібрали і передали для бійців зони ООС посилки з великодніми пасками, солодощами, малюнками, листівками,  смаколиками, необхіднимипродуктами.  Найщиріші побажання воїнам-захисникам у вітальних листівках та солодких дарунках учнями школи було передано голові волонтерського загону «Маскувальна сотня» отцю Юрію Курило, настоятелю храму Трьох святителей української автокефальної церкви. Школярі сподіваються, що приємним і особливим подарунком для воїнів стануть їх листи та малюнки писанок, виготовлені власноруч пасхальні обереги. Щиро дякуємо учням та батькам , які долучилися до цієї акції. Вона стала хвилею доброти та милосердя, яка торкнулася душі кожного з її учасників!

Вітання з Великоднем воїнів ООС!Вітання з Великоднем воїнів ООС!Вітання з Великоднем воїнів ООС!Вітання з Великоднем воїнів ООС!скачать dle 10.1русский торрент трекер

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)