» » » Благодійний шкільний ярмарок «Врятуємо життя разом»
  • Дата: 1-05-2019, 09:43
1-05-2019, 09:43

Благодійний шкільний ярмарок «Врятуємо життя разом»

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Благодійний шкільний ярмарок

«Врятуємо життя разом»

Шановні херсонці! З травня у ККЗ " Ювілейний" з 15.00 до 17.00 год. відбудетьсяблагодійний шкільний  ярмарок" Врятуємо життя разом» для підтримки онкохворих дітей. Учні, батьки та вчителі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 долучилися до благодійної акції та дуже серйозно підготувалися до ярмарку. Ними було виготовлено багато цікавих поробок, які будуть представлені на благодійному ярмарку: це і вишиті бісером та нитками картини, це і зроблені з різноманітного матеріалу кошики  з квітами, це і пасхальні поробки, це і зроблені з кавових зерен та з морських мушель чудові вироби, це і м’які іграшки, це і чудові прикраси та пришпильки для волосся та багато інших поробок, які діти разом з батьками зробили власноруч. Пропонуємо вашій увазі наші творчі роботи, можливо щось вам сподобається і ви придбаєте у нас під час ярмарку. Виручені кошти за виготовлені поробки руками дітей підуть на купівлю інфузомата ( трьохканальний шприцевий дозатор) у реанімаційне відділення Херсонської обласної дитячої лікарні для порятунку життя онкохворих дітей . Це наш маленький вклад у велику добру справу! Долучаємося до доброї справи! Чекаємо на  вас на благодійному ярмарку!

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)