• Дата: 25-04-2019, 21:50

Мозаїка мистецтв

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Мозаїка мистецтв

25 квітня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 відбувся День Мозаїки мистецтв. У цей день пройшли різноманітні заходи, на яких школярі показали свою майстерність та таланти в музиці, у хореографії , у вокалі, в образотворчому мистецтві. Була організована виставка малюнків учнів школи  « Мозаїка творчості», проведені майстер- класи з плетіння бісером, створення зачісок , проведено квест « Подорож до країни образотворчого мистецтва». На перервах у холі школи діти знайомилися з відеозамальовками. І завершився день концертом учнів школи « Мозаїка талантів», на який було запрошено гостя з Музичного училища, акордеоніста, віртуоза. Велика подяка всім учасникам  та вчителям Гузовській Ірині Олексіївні й Єрмоленко Дар’ї Дмитрівні за підготовку та проведення заходів Дня « Мозаїки мистецтва»

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)