• Дата: 13-05-2019, 22:29

День матері!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День матері!

Мати - найрідніша людина. Скільки спогадів і тепла таїть  магічне слово МАМА! Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк, коли народжується. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла та ніжності . Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя . Матір у всі віки шанували, любили, звеличували, бо протягом багатьох років супроводжують нас у житті її ласка і турбота. Тому кожен рік учні Херсонської  спеціалізованої школі І-ІІІ ступенів № 27 у травні відзначають свято – День матері. У це день учні 7 –х класів під керівництвом класних керівників Попової М. І. , Зубко Н.І. , Вознесенської Л.М.підготували святковий концерт, на який  було запрошено наших дорогих гостей - наших мам, для яких діти співали, танцювали, висловлювали слова вдячності, дарували квіти та свою любов і ніжність. Вітаємо всіх мам з найкращим святом Днем матері! Нехай ваші посмішки зігрівають  серця дітей, як тепле весняне сонечко землю. Зі святом вас, наші любі матусі!

День матері!День матері!День матері!День матері!День матері!День матері!День матері!День матері!скачать dle 10.1русский торрент трекер

Май 2019 (9)
Апрель 2019 (24)