• Дата: 16-05-2019, 19:26
16-05-2019, 19:26

Свято вишиванки

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

17 травня  у спеціалізованій школі №27 пройшлоСвято Вишиванки. Всі учні початкової школи в українських костюмах, вишиванках прийняли участь у різноманітних дійствах. На святковій лінійці учні 2-4 класів співали українські пісні «Бабусина вишиванка», «Як у нас на Україні», «Крок до зірок»,  виконували український танок «Україна вишивана» та  флешмоб «Дивокрай», «Україна єднає нас!». Батьки та матусі разом із своїми дітками показали дефіле сучасного українського костюму під гаслом: «Мамина сорочка – генетичний код роду». Багато цікавого дізналися учні про значення кольорів та символів на традиційних вишиванках  різних регіонів України. Учні грали в українські ігри на подвір’ї школи,  декламували вірші про обереги українського народу. Закінчилося свято фото колажем «Моя родина у вишиванці».

Було весело і цікаво і дорослим, і малим!

Свято вишиванкиСвято вишиванкиСвято вишиванкиСвято вишиванкиСвято вишиванкиСвято вишиванкискачать dle 10.1русский торрент трекер

Сентябрь 2019 (9)
Июнь 2019 (34)