• Дата: 16-05-2019, 21:14
16-05-2019, 21:14

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Вітаємо переможців VІІ Міського

фестивалю-конкурсу творчих кіновідеоробіт «КІНОКАЛЕЙДОСКОП»

«КІНОКАЛЕЙДОСКОП»

16 травня у ККЗ « Ювілейний» відбулося  підведення підсумків та урочиста церемонія нагородження VІІ Міського фестивалю-конкурсу творчих кіновідеоробіт «Кінокалейдоскоп», організований міськими управліннями культури, освіти, КП «Кіновідеопрокат»,ГО «Фестиваль Кінокімерія». Основною метою заходу стала підтримка обдарованих дітей та юнацтва, розвиток інтелектуальних і творчих здібностей учнівської молоді, виховання у молодого покоління любові до Вітчизни, толерантності, шанобливого ставлення до культурних надбань українців. Учасниками заходу стали учнівські колективи освітніх закладів міста, серед яких були учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27, які посіли ІІ місце у номінації « Херсон - перлина півдня » за відеофільм « Херсону з любов’ю». Для всіх учасників кінофестиваль став справжнім святом, сповненим яскравих вражень. А переможці отримали дипломи, цінні подарунки і солодощі.

«КІНОКАЛЕЙДОСКОП»«КІНОКАЛЕЙДОСКОП»«КІНОКАЛЕЙДОСКОП»«КІНОКАЛЕЙДОСКОП»

Сентябрь 2019 (9)