» » » Творчий звіт директора школи Мітковської Ірини Анатоліївни

Творчий звіт директора школи Мітковської Ірини Анатоліївни

Категорiя: Творчі звіти директора школи, Шкільні свята

Творчий звіт директора школи Мітковської Ірини Анатоліївни

17 травня в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбувся творчий звіт директора школи Мітковської І.А., яка ознайомила громадськість з результатами 2018-2019  навчального року,  з фінансовим звітом та досягненнями обдарованої молоді школи. На заході учні школи,які у 2018-2019 навчальному році  стали переможцями  предметних олімпіад, творчих конкурсів,спортивних змагань, були нагороджені грамотами та дипломами міського , обласного та регіонального рівня  за високі досягнення . Відмічено Подякою представників батьківського комітету за активну участь у вихованні підростаючого покоління – майбутнього України. Діти разом з батьками подарували всім присутнім святковий концерт, демонструючи свої таланти, адже наші учні та їх батьки– найталановитіші, і це підтверджено високою результативністю.

Август 2020 (1)
Июнь 2020 (5)