• Дата: 28-05-2019, 23:31
28-05-2019, 23:31

Пришкільний табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Пришкільний табір відпочинку

28 травня  у пришкільному таборі відпочинку « Капітошка» - День Кіно. Метою цього дня було познайомити учнів із новинками кінематографу, поглибити й розширити знання про таке звичне явище як кіно, розвинути інтерес до різноманітного дозвілля. Ранок розпочався із зарядки та смачного сніданку. А потім вихованці табору побували у ККЗ « Ювілейний» .Під час  заходу з елементами профорієнтації «У світі кіномистецтва» дітям пояснили, хто знімає кіно, скільки людей бере участь у зйомках фільму, які професії задіяні в процесі створення кінофільму. А потім діти переглянули цікавий дитячий 3D фільм, в якому було багато різноманітних фантастичних героїв і повчальних історій. Вихованці загону майбутніх медіаторів « Люди Х» взяли участь у практичному занятті з розвитку креативності, який проходив на природі. А діти мовного загону « Мовознавці» взяли участь у інтелектуальній грі- змаганнях «Sport and me». Ось так цікаво пройшов день  у нашому таборі.

Ноябрь 2019 (9)
Октябрь 2019 (18)