• Дата: 31-05-2019, 21:47
31-05-2019, 21:47

Пришкільний табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Пришкільний табір відпочинку

31 травня  у пришкільному таборі « Капітошка» День етноздоров’я. День розпочався традиційною ранковою зарядкою та смачним сніданком. Потім діти разом із загоном медіаторів  взяли участь у святі, присвяченомуДню захисту дітей, яке проходило на  ТРК « Фабрика» від працівників поліції м. Херсона «Поліція дітям». Дитяче свято у ТРЦ « Фабрика»- це справжній вибух емоцій! Патрульні допомагали дітям вдягнути поліцейське спорядження ,провели інструктаж з правил дорожнього руху. Діти мали змогу сфотографуватись з тваринами контактного зоопарку та брати участь у конкурсі малюнків на тему «Моя поліція», і як нагороду отримали морозиво. Привітати малечу завітали дитячий вокальний ансамбль «StaR_Line», театр ляльок з Миколаєва та дует музикантів-інструменталістів. Діти залюбки брали участь у різноманітних іграх та конкурсах, танцювали, малювали, фотографувалися, смакували морозиво. У мовному загоні  діти працювали над проектом, створювали журналTraditions of healthy lifestyle, який потім презентували. День пройшов весело та цікаво.

Ноябрь 2019 (9)
Октябрь 2019 (18)