• Дата: 7-06-2019, 19:11
7-06-2019, 19:11

Пришкільний табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Пришкільний табір відпочинку

Один з кращих способів відпочити влітку - це поїхати  на річку Дніпро. Тут, біля води, прохолодно навіть у спеку. Як добре піти купатися, освіжитися у воді! А потім відпочивати на сонячному березі! І , нарешті, сьогодні, 7 червня, після численних дощів– у пришкільному табірі  відпочинку «Капітошка» -довгоочікуваний День відпочинку у Гідропарку! Діти після ранкової зарядки та смачного сніданку відправилися на пляж. На березі річки вони з великим задоволенням купалися, гралися, будували замки з піску, засмагали та просто відпочивали, насолоджуючись літніми канікулами.День промайнув непомітно, весело було відпочивати на березі річки! Цього ж дня діти завітали до кінологічного центру МВД та ознайомилися із породами собак, які виконують роль правозахисників, з умовами життя собак. Кінологи дали змогу дітям погратися з собаками, спробувати себе у ролі кінолога. Малеча з великим задоволенням гралася з собаками, спілкувалася з кінологами. А загін медіаторів « Люди Х» проводили третій день  Тренінг « Базові навички медіатора». Медіаторки відпрацьовували  отримані навички. У мовному загоні « Мовознавці » - Birthday Традиції святкування Дня народження. Діти готували вітальні листівки, пісні, танці англійською, французькою та німецькою мовами. Ось так чудово та насичено пройшов день у пришкільному таборі школи №27 « Капітошка»!

Июнь 2019 (31)
Май 2019 (28)