• Дата: 10-06-2019, 21:31
10-06-2019, 21:31

Пришкільний табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Пришкільний табір відпочинку

Сьогодні,10 червня, у пришкильному таборі відпочинку « Капітошка» - День музею. Херсонський краєзнавчий музей  міста гостинно відкрив свої двері для вихованців пришкільного табору «Капітошка» Херсонської спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів №27. У теплій і доброзичливій атмосфері пройшла екскурсія для нашої допитливої малечі. Діти дізналися багато нової інформації для себе, а саме « Цікавинки про сов.» А потім – прогулянка у Міському парку.Дуже приємно було чути від дітей тільки гарні відгуки про екскурсії такого роду. Вони залишилися дуже задоволені і отримали прекрасні емоції, а також багато нової інформації про навколишній світ. Тому вихованці пришкільного табору «Капітошка»  чекають з нетерпінням  нових зустрічей, бо впевнені, що вони будуть такими ж теплими та пізнавальними. А у загоні мадіаторок « Люди Х» відпрацьовували набуті знання. Сьогодні у них відбулися перші спроби проведення медіації. У мовному загоні Мовознавці» - Project Day, захист проекту «Healthy Living». Таким був сьогоднішній день у пришкільному таборі відпочинку нашої школи.

Июнь 2019 (31)
Май 2019 (28)