• Дата: 10-06-2019, 21:39
10-06-2019, 21:39

Позаміський табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Позаміський табір відпочинку

Сьогодні -другий день відпочинку наших учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27. Ранок у таборі розпочинається з ранкової пробіжки на сучасному стадіоні зі штучним покриттям. Потім діти вишикувалися на ранкову зарядку та під ритмічну музику виконували  вправи. Це для дітей звична справа, адже у школі протягом навчального року на великих перервах проводилися ритмічні перерви як для маленьких, так і для старшокласників ( руханки). Після смачного сніданку діти відправилися на берег моря, щоб отримати  «сонячного» вітаміну D, погратися на піску та покупатися у Чорному морі. Активні ігри і плавання в морі - найкращі засоби для підтримки здоров'я. Після обіду та денного сну діти разом з вожатими  готували інсценізацію народних казок .Вийшло дуже цікаво як у наших маленьких , так і у старшокласниках. Діти проявили свою творчість та артистичність, адже вони у нас талановиті. Гарного всім відпочинку у таборі « Прибережний »!

Июнь 2019 (31)
Май 2019 (28)