• Дата: 12-06-2019, 21:35
12-06-2019, 21:35

Позаміський табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Позаміський табір відпочинку

Відпочинок учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 триває. І важливого значення  у таборі літнього оздоровлення та відпочинку дітей« Прибережний» набуває організація цікавого і змістовного дозвілля: заняття в гуртках за інтересами, спортивні змагання, квести, виступи на сцені « Юрмали» , дискотеки. Оздоровлення та відпочинок буде особливо значущим для дитини, якщо заняття в гуртках нададуть можливість виявити свою індивідуальність, задовольнити  потребу у творчості,  розширити  зону емоційного комфорту, збільшити спектр спілкування та міжособистісних стосунків, досягти  позитивного творчого результату. Тому сьогодні діти  нашої школи займалися у гуртках за інтересами. Хтось полюбляє малювати- малювали, хтось грати у футбол- грали у футбол, хтось відпрацьовувати елементи боротьби- тренувалися на стадіоні, адже гуртки, клуби, студії, творчі майстерні, сучасні стадіони –це частина діяльності дитячого табору       « Прибережний», в якому створені оптимальні умови для творчості дітей в гуртках за інтересами. А ввечері діти на сцені « Юрмали» показують свої таланти. Сьогодні вони готували танці з вожатими, у цьому конкурсі 18 загін посів ІІІ місце ( це наші малюки), 19 загін ( наші старшокласники)виграв конкурс « Самий чистий загін»   та отримав символ чистоти. Вітаємо наших переможців конкурсів та бажаємо гарного , веселого відпочинку !

Июнь 2019 (31)
Май 2019 (28)