• Дата: 14-06-2019, 22:41
14-06-2019, 22:41

Позаміський табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Позаміський табір відпочинку

Сьогодні у позаміському таборі  відпочинку "Прибережний» кипіла робота, адже діти Херсонської спеціалізованої школи №27 дуже серйозно  поставилися доконкурсу «Міс Табору»,  готували виступи вболівальників на підтримку учасниць конкурсу, малювали плакати, змагалися у спритності під час естафети "Веселі старти”, займалися у гуртках за інтересами та просто відпочивали на березі моря. А ввечері -довгоочікувана « Юрмала», яка дуже дітям до вподоби, тому що саме тут вони показують свої таланти . Яскравим заходом у таборі був конкурс "Міс Табору", що без перебільшення, перетворився на шоу-програму. Ну хто не мріяв стати Міс Табору?  Троє учасниць кожного загону виявили бажання змагатися за звання найкращої та отримати титул "Міс Табору". Цей конкурс вимагає бути сміливим, креативним та мати шалене бажання перемогти. Саме такими є учасниці нашої школи Ілліна Катерина ( 17 загін), Кацарська Софія ( 18 загін), Росіна Єва ( 19 загін) .Діти вразили журі та глядачів своїми співами, танцями, художніми талантами, артистизмом, захопленнями. Незважаючи на різний вік, всі гідно представили себе, а вболівальники підтримали кожну  конкурсантку своїми творчими виступами..Кожна з учасниць отримала номінацію та грамоту табору:

* Міс Вишуканість- Кацарська Софія ( 18 загін);

*Міс глядацьких симпатій - Кацарська Софія ( 18 загін);

*Міс Впевненість - Ілліна Катерина ( 17 загін);

* Міс артистичність - Росіна Єва ( 19 загін)

Вітаємо наших вишуканих, впевнених, артистичних міс з перемогами та бажаємо в наступному році обов’язково отримати титул « Міс Табору!»

Июнь 2019 (34)
Май 2019 (28)