• Дата: 13-06-2019, 20:02
13-06-2019, 20:02

Пришкільний табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2019р.

Пришкільний табір відпочинку

Ось і закінчилася табірна зміна у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради. 13 червня – День закриття пришкільного табору «Капітошка», який проходив на березі річки у Гідропарку. Діти брали участь у квесті "Табір - територія радості", ділилися своїми враженнями про відпочинок у таборі, підводили підсумки. Вихованці мовного загону « Мовознавці » представили свої проекти, над якими працювали протягом двох тижнів, розповіли як їм відпочивалося у таборі та що нового вони дізнались. А у загоні медіаторок « Люди Х»- теж свято, вони отримали Сертифікати, які вручала їм директор школи. Ряди медіаторів у нашій школі поповнилися. Висловлюємо велику подяку директору пришкільного табору, практичному психологу, соціальному педагогу, всім учителям, які робили відпочинок дітей у пришкільному таборі « Капітошка » незабутнім та неповторним.Закінчилась зміна, але не закінчується літо. Було дуже багато приємних вражень, сподівань. Бажаємо всім дітям гарного літнього відпочинку. Літо триває! Ура!!! Канікули!!!

Июнь 2019 (34)
Май 2019 (28)