• Дата: 2-09-2019, 23:10
2-09-2019, 23:10

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Зі святом 1 вересня!

Сьогодні Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  гостинно відчинила свої двері для своїх учнів і запросила їх у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей особливо для наших маленьких учнів перших класів, яких в цьому році чотири класи. Випускники школи привітали учнів перших класів з новим навчальним роком та поділилися мудрими порадами. Директор школи Мітковська Ірина Анатоліївна  привітала всіх з чудовим святом Днем знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. А наші талановиті діти подарували усім присутнім запальні танці та веселі пісні. Наприкінці заходу під золотий зорепад для учнів пролунав перший дзвоник та запросив школярів на перший урок. Цей день став визначним і радісним святом для кожного з нас, адже воно знаменує початок нових знань, досягнень на шкільній ниві.

Сентябрь 2019 (9)
Июнь 2019 (34)