• Дата: 4-09-2019, 23:23

Категорiя: Виховна робота, Безпека життєдіяльності школярів

Всеукраїнський місячник

"Увага! Діти на дорозі"

З перших днів вересня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 стартував Всеукраїнський місячник «Увага! Діти на дорозі!». Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах, підвищення інформованості учасників навчально-виховного процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньотранспортного травматизму. Саме з такою метою до школи завітали  старшийінспектор з особових доручень відділу зв’язків  з громадскістью  Управління патрульної поліції в Херсонській області  старший  лейтенант Вах Антон Романович та  лейтенант поліції Клімова Алла Віталіївна. Під час зустрічі правоохоронці поглибили знання учнів з правил дорожнього руху, зосереджуючи увагу на правилах їзди на велосипеді та дорогу від школи додому. Також наголосили на правилах поведінки учнів тоді, коли вони є пасажирами легкових автомобілів та громадського транспорту. Гості розповіли юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода. Для учнів молодших класів інспектори провели цікаве та пізнавальне дійство на тему «Правила дорожні ти знай та виконуй!» «Веселий світлофор», під час якого  маленькі пішоходи практично вчилися переходити вулицю, побували у ролі  регулювальника та пішохода, пограли у гру « Уважний пішохід » . Адміністрація школи, вчителі та учні вдячні представникам Управління патрульної поліції в Херсонській області  за співпрацю та високий професіоналізм. Отже, пам’ятаймо – безпека наших дітей насамперед залежить від дотримання правил дорожнього руху.

Сентябрь 2019 (9)
Июнь 2019 (34)