» » Олімпійський тиждень у школі!
  • Дата: 9-09-2019, 21:10
9-09-2019, 21:10

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

Олімпійський тиждень у школі!

Олімпійський тиждень у школі!

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідеї олімпізму, формування в учнів мотивацій до здорового способу життя у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з 9по 13 вересня традиційно проводиться  Олімпійський тиждень , присвячений  Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту. Розпочався тиждень ранковою зарядкою та урочистою лінійкою, на яку було запрошено багато відомих спортсменів міста: Тартаковський Леонід Сергійович- перший в історії Херсонської області заслужений майстер спорту з волейболу класичного, член збірної команди України, Тартаковський Ігор Леонідович – заслужений  майстер спорту, тренер України, головний тренер команди майстрів жінки м. Луцька, Завгородній Петро Іванович –заслужений  тренер збірної команди чемпіонів України з волейболу м. Херсона; Кутафін Михайло Олександрович - інструктор з прикладного рукопашного бою Херсонського обласного спортивного клубу « СКИФ». Кращі спортсмени школи і вихованці дитячих  спортивних шкіл продемонстрували свої здобутки та перемоги. Школярі були переповнені яскравими враженнями, коли побачили велику кількість нагород, медалів, кубків у наших юних, але таких талановитих спортсменах. Усі  учні  школи були запрошені на Всеукраїнський олімпійський урок. Корисними та змістовними були зустрічі зі спортсменами, які ділилися своїм досвідом, розповідали про те, які труднощі вони подолали на шляху до успіху, щоб досягти олімпійських висот, та як поєднати навчання та спорт. Не менш цікавими були зустрічі учнів з юними спортсменами, учнями нашої школи, які, навчаючись у школі, займаються різними видами спорту та вже мають високі результати. Сподіваємося, що такі зустрічі спонукають наших школярів займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, адже спорт- це сила, краса, здоров’я!

Сентябрь 2019 (9)
Июнь 2019 (34)